Hakkımızda

Hakkımızda

Bodrumda Ev, iş yeri, okul, dershane, hastane ve fabrika gibi yerlerin taşınmada oldukça zorluk çıkardığı ve günümüzde eşyaların toplanması, de-montesi yapılacak eşyalarınız varsa demontesi, paketlenmesi, kutulara yerleştirilmesi sizler için oldukça zahmetli olabilir. Hatta eşyalarınızı toplarken ya da eşya taşırken sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. İşte sizlerin rahatlığı ve artık ev ve işyeri taşımanın işkence olmaması için Bodrum Evden Eve Nakliyat sizler için işini en iyi şekilde yapmaktadır.

Bodrum Evden Eve Nakliyat aradığınız zaman en kısa sürede size dönüş yapar. Size yönlendirdiğimiz ücretsiz eksperimiz evinize yada işyerinize gelerek eşyaların ve konumunuzun hakkında gerekli incelemeleri yapar. Kullanılacak paketleme malzemeleri, araç büyüklüğü, marangoz ekibimizin gerekli olup olmadığı, evin yada işyerinin konumu uygun ise asansörlü aracımızın kullanılabileceği gibi konularda inceleme yapar ve size bilgi verir. Size en uygun fiyatı verecek olan firmamız anlaşma sağlandıktan sonra taşınma işlemlerini hemen başlatır. Ekibimiz eşyalarınızı büyük titizlikle ambalajlar ve kutulara yerleştirir. Değerli olan eşyalarınızı karton, havalı poşet, kraft kağıt gibi malzemeler ile paketleyip kırılma ihtimalini ortadan kaldırır. Paketlenen eşyalarınızın üzerine numara verilerek oda ayrımında kolaylık sağlamış oluyoruz.

Her ayrıntıyı düşünen Bodrum Evden Eve Nakliyat çalışanları ambalajlanan eşyalarınızı özenle araçlarımıza yerleştirir. Olası kazaların önüne geçmek için firmamız eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Yeni evinize yada işyerinize getirdiğimiz eşyalarınız ekibimiz tarafından indirilerek oda oda yerleştirilir. Böylece taşına işlemi bitmiş olur.

Bugüne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bodrum Evden Eve Nakliyatın her zaman önceliği sizlerin mutluluğu olmuştur. Profesyonel ve güleryüzlü personelleri, teknolojik donanımlı ekip ve ekipmanları ile her zaman lider firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Yapmış olduğumuz kaliteli hizmetler yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. İhtiyacınız olduğu heran bir telefon uzağınızda olan güvenilir, samimi, dürüst, uygun fiyata kaliteli hizmet sunan Bodrum Evden Eve Nakliyat firmasını arayabilirsiniz.

Bodrum Evden Eve Nakliyat Muğla İlinin Bodrum İlçesinde merkezi kurulmuştur. Bodrum Evden Eve Nakliyat sektörüne 2002 yılında başlamış olup teknolojik gelişmeleri takip ederek uzman kadromuz ve yılların vermiş olduğu tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize söz verilen zamanda kaliteli hizmet ve uygun fiyatla kendimize ilke edindiğimiz bu yolda sizlerin güvenini kazanarak çalışmalarımızı devam etmekteyiz. Saygı, sevgi, dürüstlük, güvenilir, garanti, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir.

Saygılarımızla...
Bodrum Evden Eve Nakliyat